Servants Of Ishap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nejlepší class podle vás

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
ossci




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 06. 09. 12

Nejlepší class podle vás Empty
PříspěvekPředmět: Nejlepší class podle vás   Nejlepší class podle vás EmptyTue Oct 02, 2012 9:36 pm

Zdravim, zajimalo by mě, jake classy jsou podle vás nejlepší. Chtěl bych se vyhnout zbytečnému flamu, takže napište jen 3 TOP chary podle vašich zkušenosti. Nic víc, nic míň.
př.: 1. ranger 2. warrior 3. necro

Návrat nahoru Goto down
Sapp




Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 08. 09. 12
Age : 42

Nejlepší class podle vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší class podle vás   Nejlepší class podle vás EmptyWed Oct 03, 2012 5:50 pm

No, ono je to to tezky rict. Kazdymu sedi neco jinyho. Ja jsem treba hral 7 let ve WoW za huntera takze ranger pro me byl jasna volba a ani jsem nemusel premyslet.
Návrat nahoru Goto down
Lukinos

Lukinos


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 05. 12. 12

Nejlepší class podle vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší class podle vás   Nejlepší class podle vás EmptyWed Feb 06, 2013 7:50 am

Jak říkal Sapp, je těžké určit, která classa je nejlepší, protože každý z nás je jiný a každému z nás vyhovuje jiný herní styl. Já třeba o sobě vím, že su člověk, kterému sedí boj na blížko, takže pro mě je to warrior. Ale současně je tu i kouzlo v tom, že každé povolání v GW2 je úplně jiné.
Návrat nahoru Goto down
Zajestochlebem

Zajestochlebem


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 03. 09. 12
Age : 38
Location : Bakov nad Jizerou

Nejlepší class podle vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší class podle vás   Nejlepší class podle vás EmptyWed Feb 06, 2013 9:25 am

povolání si musí každý zvolit podle sebe, já například už mám 7 postav na max levelu a opravdu rád hraju jen za 4, ostatní mi moc nesedí, ale za ty hrajou ostatní lidi z guildy a nedají na ně dopustit.

Jinak nejraději hraju za Warriora (PvE,toughness build), Rangera (WvW, glass cannon build) a Elementalistu (WvW, heal build)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nejlepší class podle vás Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nejlepší class podle vás   Nejlepší class podle vás Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nejlepší class podle vás
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Servants Of Ishap :: Ostatní užitečné věci ke hře-
Přejdi na: